vimax ro vimax si vimax pills hu Otázky: info@vimaxpills.cz, info@vimaxpills.sk

Vimax Pills CZ - záruka vrácení peněz 60 dní

VimaxPills.cz - nové složení Záruka
  • Pošleme Vám peníze po vrácení Vámi objednaného produktu.
  • Pokud jste si u nás koupili produkt, platí pro Vás naše záruka a můžete ji využít do 2 měsíců od přijetí zásilky.
  • Po vrácení produktu vám obratem pošleme peníze na Váš bankovní účet v ČR případně na Slovensku.
ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ


Všechny neotevřené balení je možné navrátit zpět v původní zásilce na stejnou adresu, a to do 60 dnů od přijetí zásilky! Toto platí pro všechny naše zákazníky na Slovensku. Produkt musí být ve stejném stavu jako při přijetí objednávky Vimax Pills, Semenax nebo doplňku výživy VigRX Plus. Po přijetí balení Vám zašleme email s informacemi o přijetí zásilky. Po přijetí balení Vám vrátíme peníze za všechny Vámi objednané a neotevřené balení – toto platí v případě, že nám zašlete všechny balení do 2 měsíců od přijetí zásilky!

V případě že nejste spokojeni s výsledky po užívání Vimax Pills, Semenax nebo doplňku výživy VigRX Plus a chcete vrátit peníze za neotevřené balení Vimax Pills objednané na stránce vimaxpills.sk, pošlete nám balení na naši adresu a my vám pošleme samozřejmě peníze a to jen za všechny neotevřené balení. Při vrácení balení nám pro jistotu pošlete také krátký email a pak budeme vědět kdy nám vrátíte objednané balení a jaké máte číslo účtu v ČR případně na Slovensku. Záruka vrácení peněz až 2 měsíce je jen u nás a platí pro naše zákazníky a pro neotevřené balení Vimax Pills, tabletek VigRX Plus a taky přírodního produktu Semenax vráceny na původní adresu.
VÝHODY:
VIMAX PILLS PRODEJVimax Pills Sk
Produkt je doplněk výživy a není to lék na prevenci, zlepšení nebo léčbu žádné nemoci a proto dosažené pozitivní výsledky se odlišují případ od případu, originální produkt nemá při užívání žádné vedlejší účinky a je proto bezpečný na pravidelné užívání pro muže, doporučujeme pro muže dávkování 1 tableta za den po jídle.
Neobyčejně pozitivní výsledky v recenzích mohou být dosaženy při dlouhodobém užívání a doporučené užívání produktu je 3-7 měsíců.

Záruka vrácení peněz na pro naše zákazníky platí 2 měsíce.
Pro slovenské zákazníky doporučujeme Oficiální prodej VimaxPills.sk
OFICIÁLNÍ PRODEJ CZ

Vimax Pills koupitOficiální stránka Vimax Pills na prodej CZ
All Rights Reserved. © VimaxPills.cz 2012