vimax ro vimax si vimax pills hu Otázky: info@vimaxpills.cz, info@vimaxpills.sk

Oficiální stránka - prodej Vimax Pills v ČR

Vimax Pills CZ
PRODEJ Vimax Pills ČR Vimax Pills Sk

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Všechny neotevřené balení je možné navrátit zpět v původní zásilce na stejnou adresu, a to do 60 dnů od přijetí zásilky! Toto platí pro všechny naše zákazníky v ČR a na Slovensku. Produkt musí být ve stejném stavu jako při přijetí objednávky Vimax Pills, záruka také platí pro všechny produkty na stimulant.cz jako Semenax a VigRX Plus. Po přijetí balení Vám zašleme email s informacemi o přijetí zásilky. Po přijetí balení Vám vrátíme peníze za všechny Vámi objednané a neotevřené balení – toto platí v případě, že nám zašlete všechny balení do 2 měsíců od přijetí zásilky!

V případě že nejste spokojeni s výsledky po užívání Vimax Pills, Semenax nebo doplňku výživy VigRX Plus a chcete vrátit peníze za neotevřené balení Vimax Pills objednané na stránce vimaxpills.cz, pošlete nám všechny neotevřené balení na naši adresu a my vám pošleme peníze na bankovní účet a to za všechny balení. Při vrácení balení nám pro jistotu pošlete také krátký email a pak budeme vědět kdy nám vrátíte objednané balení a jaké máte číslo účtu v ČR případně na Slovensku. Záruka vrácení peněz až 2 měsíce platí jen pro naše zákazníky a pro neotevřené balení Vimax Pills nebo Semenax a taky přírodního produktu Vigrx vráceného na původní adresu.

  • Pošleme Vám peníze po vrácení Vámi objednaného produktu.
  • Pokud jste si u nás koupili produkt, platí pro Vás naše záruka a můžete ji využít do 2 měsíců od přijetí zásilky.
  • Po vrácení produktu vám obratem pošleme peníze na Váš bankovní účet v ČR případně na Slovensku.

VÝHODY:

1. Nejnižší cena na trhu v ČR. Našli jste VimaxPills za nižší cenu? Napište nám email!
2. Záruka vrácení peněz 60 dní. Platí od objednání na stránce vimaxpills.cz
3. Přírodní originální Vimax Pills vyroben v Kanadě. Certifikát originality produktu.

Produkt je doplněk výživy a není to lék na prevenci, zlepšení nebo léčbu žádné nemoci a proto dosažené pozitivní výsledky se odlišují případ od případu, originální produkt nemá při užívání žádné vedlejší účinky a je proto bezpečný na pravidelné užívání pro muže, doporučujeme pro muže dávkování 1 tableta za den po jídle.
Neobyčejně pozitivní výsledky v recenzích mohou být dosaženy při dlouhodobém užívání a doporučené užívání produktu je 3-7 měsíců.

Záruka vrácení peněz na pro naše zákazníky platí 2 měsíce.
Pro slovenské zákazníky doporučujeme Oficiální prodej VimaxPills.sk

OFICIÁLNÍ PRODEJ CZ

Vimax Pills koupit

Oficiální stránka Vimax Pills na prodej CZ
All Rights Reserved. © VimaxPills.cz 2012